גיל זקלר: 3 טיפים לשינוי הפוטנציאל העסקי שלך

עסק קטן יכול להיות מתאים מאוד לסגנון חיים נבחר בו העבודה מהווה מקור הכנסה כלכלי, מקום נחמד להעביר בו את היום ובעיקר, מקור עסקי גמיש. אך אם ברצונכם להעצים את בית העסק שלכם ולהתייחס אליו כמקור להצלחה עסקית גדולה, להלן 5 טיפים שיכולים לשנות את הפוטנציאל העסקי והניהולי שלכם:

מאת: צוות האינטרנט – גיל זקלר

גיל זקלר מאמן עסקי

פוטנציאל של ניהול עסקי (stockimages)

1. דעו את עצמכם – בפעם הבאה שאתם עם חברים ובני משפחה, נהנים ומרגישים נהדר, קחו רגע כדי להתבונן בעצמכם – איך אתם מרגישים? איך שפת הגוף שלכם? במרבית הפעמים תגלו שמצב רוח חיובי באמת יכול לעזור בזמנים קשים. זכרו את הרגשות האלה, ותנו לשפת הגוף לנסות לשחזר את זה. זה יכול לשנות את מצב הרוח שלכם במהירות.

2. אינטואיציה – אחד הדברים הגדולים ביותר שיש לאדם, הוא האינטואיציה – קול פנימי שאומר לנו מה אנחנו צריכים לעשות. למדו להכיר את הקול הפנימי הזה, לסמוך עליו ולהפריד אותו מחששות, פחד, כעס ולחץ.

3. חייכו – מראה ומעשה שמביא לחיוך מוכיח את ההשלכות החיוביות שלו גם על המצב הפיזי והמנטלי. לכן, חייכו יותר, החיים קצרים מדי מכדי לקחת את זה כל כך ברצינות.

כל החיים שלכם מתחילים עכשיו. יש לכם את הכוח, את הכישורים, עוצמות מדהימות ואנרגיה כדי לחיות את החיים שאתם רוצים.

גיל זקלר הינו מאמן עסקי, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, ותואר שני במנהל עסקים (MBA).

 

אודות גיל זקלר

גיל זקלר, הינו בוגר בית הספר הבינלאומי לאימון SUN שהוקם בשנת 1991 בארה"ב ומוכר ע"י האיגוד הבינ"ל לאימון ICF ולשכת המאמנים בישראל.חבר בלשכת המאמנים בישראל. מאמן מוסמך (CCIL).
פורסם בקטגוריה הגדלת פעילות העסק, מאמרים, סוג תוכן, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.