גיל זקלר (מאמן עסקי) – אודות

שמי הוא גיל זקלר ואני רואה חשבון, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים ומאמן עסקי. לפני כשלוש שנים במסגרת מסע עצמי שהתחיל עוד כמה שנים לפני, החלטתי ללמוד לימודי אימון.

בשנים האחרונות אני מכהן כסמנכ"ל כספים ותפעול של קבוצת ריינהולד כהן ושותפיו, שהיא הקבוצה הגדולה בארץ במתן שרותים בתחום פטנטים וקניין רוחני. נחשפתי לעשרות מיזמים עסקים חדשים בהקמה ועסקים ותיקים. הייתי מעורב בניהול קרנות הון סיכון אשר קבוצת ריינהולד כהן הייתה שותפה בהם והייתי שותף בעצמיי להקמת מיזמים עסקיים שונים.כמו כן, אני מתנדב בארגון פעמונים המסייע למשפחות המצויות בבעיות כלכליות באמצעות ליווי והדרכה מקצועיים בתחום הפיננסי והכלכלי.

לא היה ברור לי בהתחלה אבל בהמשך הלימודים ולאחר מכן בהתמחות ובמפגשי האימון עם לקוחותיי ,הבנתי כי אני רוצה ויכול לעזור לאנשים להשיג ולקדם דברים החשובים להם. במהרה החלטתי להתמחות בתחום העסקי בכלל ובבעלי עסקים קטנים ובינוניים בפרט. מצאתי כי בתהליך האימון עם אוכלוסייה זו ישנו ערך מוסף גדול ביותר למתאמן. בעל העסק נמצא פעמים רבות לבד בחזית העסקית ומקבל החלטות קריטיות לעסק אשר בין השאר משפיעות גם על המעגל הקרוב ביותר אליו.

הוסמכתי למאמן  בבית הספר הבינלאומי לאימון SUN שהוקם בשנת 1991 בארה"ב ומוכר ע"י האיגוד הבינ"ל לאימון ICF ולשכת המאמנים בישראל וכיום אני חבר בלשכת המאמנים בישראל ומאמן מוסמך CCIL.

ליווי של מאמן עסקי מביא להשגת תוצאות חיוביות לעסק עצמו וכן תורם להתפתחות האישית של המתאמן. עם סיום תהליכי האימון עם לקוחותיי הם דיווחו כ "הביטחון העצמי עלה בצורה משמעותית" וכן "הארת לנו בפנס את הדרך הנכונה" ו-" לימדת אותנו איך לתכנן להגדיר תוצאות ולהשיג אותן".

“אנחנו יודעים מה אנחנו, אך איננו יודעים מה אנחנו עשויים להיות”                                                                                                                       וויליאם שיקספיר

 

צרו קשר עם גיל זקלר:

טלפון 052-3711669

אימייל: gilzecler@gmail.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *